Black Friday Tulikivi Jalanti takkaleivinuuni

Tulikivi-studiot

 

Katso lähin Tulikivi-studiosi

Tulikivi-myyjät eri puolella Suomea ovat valmiina auttamaan sinua tulisija-, kiuas- ja sisustuskiviasioissa. Halutessasi voit varata verkkotapaamisen tai kahdenkeskeisen tapaamisesta lähimmältä Tulikivi-studiolta. 

 

Varaa henkilökohtainen tai verkkotapaaminen

 

Tarkemmat tiedot Studiolla esittelyssä olevista takoista, kiukaista ja kivilaatoista saat klikkaamalla Tulikivi-studion paikkakunnan nimeä. Jos harkitset vanhan takan vaihtoa uuteen Tulikivi-takkaan, niin puramme vanhan takkasi pois jopa ilmaiseksi*.

Katso Tulikivi studiot Suomessa ja aukioloajat

Espoo

Lautamiehentie 1
02770 Espoo 
Puh: 0403 063 056
studio.espoo@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-ti 9-17, Ke 9-18,
To 9-17,
Pe 9-16
La 10-14

 

Hämeenlinna

Turuntie 10
13130 Hämeenlinna 
Puh: 0403 063 060
studio.hameenlinna@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Joensuu

Pilkontie 7
80130 Joensuu 
Puh: 0403 063 062
studio.joensuu@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-to 10-17
Pe 10-16, La suljettu

Juuka, Kivikylä

Joensuuntie 1226 A
83900 Juuka 
Puh: 0403 063 065
studio.kivikyla@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 9-16
La suljettu

Jyväskylä

Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä 
Puh: 0403 063 063
studio.jyvaskyla@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
tai sopimuksen mukaan

Kainuu, Iisalmi


Kajaani 
Puh: 040 531 0340
studio.kajaani@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ota yhteys ja sovi tapaaminen
tai kotikäynti Tulikivi asiantuntijan kanssa.

Kotka

Kangaskatu 1
48600 Kotka 
Puh: 0403 063 067
studio.kotka@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Kouvola

Katajaharjuntie 4
45720 Kuusankoski
Puh: 0403 063 068
studio.kouvola@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Kuopio

Volttikatu 6
70700 Kuopio 
Puh: 0403 063 069
studio.kuopio@tulikivi.fi
Aukioloajat:
>> Tarkista studion aukioloajat
Tarvittaessa sopimuksen mukaan.


Lahti

Laatukatu 13
15680 Lahti 
Puh: 0403 063 071
studio.lahti@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Lappeenranta

Suonionkatu 27
53600 Lappeenranta
Puh: 0403 063 072
studio.lappeenranta@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma ja ke 10-17
kesän ajan 15.8.asti
Muina aikoina sopimuksen mukaan.
Soita ja varaa aika tapaamiselle

Mikkeli

Maaherrankatu 48 lh 4
50100 Mikkeli
Puh: 0403 063 074
studio.mikkeli@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 9-16:30
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Oulu

Väririnne 9
90940 Jääli
Puh: 0403 063 075
studio.oulu@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-to 10-17
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Pori

Rautatienpuistokatu 2 
28130 Pori
Puh: 0403 063 076
studio.pori@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-to 10-16
pe 10-14
Muina aikoina sopimuksen mukaan.
HUOM. Studio on kesällä avoinna ajanvarauksella. Yhteydenotot studio.pori@tulikivi.fi
tai 041 3159 239

Porvoo

Mannerheiminkatu 30
06100 Porvoo
Puh: 0403 063 077
studio.porvoo@tulikivi.fi
Aukioloajat:
UUSI STUDIO AVAUTUU ELOKUUSSA 2022. Soita ja varaa aika kotikäynnille!

Raisio

Tammimäenkatu 5
20320 Raisio
Puh: 0403 063 078
studio.raisio@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-to 9-17, Pe 9-16, La suljettu
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Rovaniemi

Pulkamontie 8
96900 Saarenkylä
Puh: 0403 063 080
studio.rovaniemi@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Savonlinna

Satelliittikatu 22
57210 Savonlinna
Puh: 0403 063 079
studio.savonlinna@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-to 10-16
Pe 10-14 
Muina aikoina sopimuksen mukaan
Sovi tapaaminen studiolle.

Seinäjoki

Karvarinkatu 10
60320 Seinäjoki
Puh: 0403 063 083
studio.seinajoki@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 9-17
La 10-14

Tammisaari

Kreivi Moritzinkatu 5
10600 Tammisaari
Puh: 0403 063 084
studio.tammisaari@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 9-17
La suljettu

Tampere

Pispalan valtatie 120
33270 Tampere
Puh: 0403 063 085
studio.tampere@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-16:30
Ajanvarauksella iltaisin ja viikonloppuisin.

Vaasa

Opistokatu 11
65100 Vaasa
Puh: 0403 063 087
studio.vaasa@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 10-17
La suljettu

Vantaa, Tammisto

Nilsaksenpolku 2
01510 Vantaa
Puh: 0403 063 050
studio.tammisto@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-ti 9-17, Ke 9-18,
To-pe 9-17, La 10-14

 

Varkaus

Kiertotie 1, Varkauden portti
78210 Varkaus
Puh: 0403 063 089
studio.varkaus@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ma-pe 8-16
Muina aikoina sopimuksen mukaan

Ylivieska


Ylivieska
Puh: 045 162 6484
jaakko.sillanpaa@tulikivi.fi
Aukioloajat:
Ota yhteys ja sovi tapaaminen
tai kotikäynti Tulikivi asiantuntijan kanssa.
 

Skandinaavinen, aito tyyli saunassa

Tulikiven avainlippukiukaat ovat muotokieleltään tyylikkäitä. Olipa saunamakusi tumma tai vaalea, niin kiukaiden luonnonmukaiset sävyt sopivat hyvin tämän päivän erilaisiin saunaratkaisuihin. Halla-sähkökiukaan muoto ja pienet suojaetäisyydet mahdollistavat sen sijoittamisen pieneenkin saunaan.  Tilaa sähköpostiisi viimeisin kiuaskuvasto.

Tulikivi sähkökiukaan muoto ja pienet suojaetäisyydet mahdollistavat sen sijoittamisen pieneenkin saunaan.
Tulikivi uutuus kulmaluukullinen varaava vuolukivitakka Petro

 

 

Uutuus takat ja kamiinat

Tervetuloa tutustumaan Tulikivi-studioihin uuteen tummanpuhuvaan ja kevyesti uritettuun Unica-vuolukivipintaan sekä Karelia malliston uusiin väripintoihin.

 

Kuinka voimme auttaa?

Kaipaatko lisätietoa tulisijoista, kiukaista tai kivitasoista?

Mietitkö, mitä tarvitsee tehdä ennen tulisijan asennusta?

Jätä yhteydenottopyyntö, niin lähin Tulikivi asiantuntija on sinuun yhteydessä.